Gjenerator dinamo me benzine + 2 Shkundese ulliri Gold Carbon me koke karboni
139,000 L 99,000 L Shto në shportë
Ofertë!

Gjenerator dinamo me benzine + 2 Shkundese ulliri Gold Carbon me koke karboni

99,000 L

-29%
Brand:MI

Gjenerator dinamo me benzine
Me motor Loncin 12 V + 2  Shkundese ulliri
Gold Carbon

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

GjeneratoriShkundese
Gjenerator dinamo me benzine
Me motor Loncin 12 V per
shkundesen e ullirit
Fuqia: 196 cc
Fuqia e motorit: 6.5 Hp
Voltazhi: 3×12 V per 3 perdorues 3 dalje
920001
Shkundese ulliri
Gold Carbon
me koke karboni
– Gjatesia: 2.4 m
– Kabulli: 15 m 2×3 mm
– Voltazhi: 12 V / 24 V

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjenerator dinamo me benzine + 2 Shkundese ulliri Gold Carbon me koke karboni”