Gjenerator 4

Gjenerator 4

36,500 L

Gjenerator 4 kohesh me benxine / 2.8 Kw / 220 – 240 V Sistem ftohje me ajer ndezje me litar starteri


Kodi: GE30005

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjenerator 4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *