Suport për blerje !
Ofertë!

GH9242 – Mbajtese plastike murali

Çmimi origjinal qe: 410 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-5%

Mbajtese plastike murali

GH9242 - Mbajtese plastike murali 410 L Çmimi origjinal qe: 410 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:NAKAYAMA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese plastike murali

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GH9242 – Mbajtese plastike murali”