Suport për blerje !

HSCRS2301 – Gershere multifunksionale me the inoxi 9?? 230 mm

990 L

Gershere multifunksionale me the inoxi 9?? 230 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSCRS2301 - Gershere multifunksionale me the inoxi 9?? 230 mm 990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSCRS2301 – Gershere multifunksionale me the inoxi 9?? 230 mm”