Suport për blerje !

HSCRS812001 – Gershere multifiunksionale inoxi 215 mm / 8.5″

290 L

Gershere multifiunksionale inoxi 215 mm / 8.5″

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSCRS812001 - Gershere multifiunksionale inoxi 215 mm / 8.5" 290 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSCRS812001 – Gershere multifiunksionale inoxi 215 mm / 8.5″”