Suport për blerje !

EN5002 – Gershere llamarine 500 Watt, prerje deri ne 2.5 mm

10,900 L

Gershere llamarine 500 Watt, prerje deri ne 2.5 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
EN5002 - Gershere llamarine 500 Watt, prerje deri ne 2.5 mm 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EN5002 – Gershere llamarine 500 Watt, prerje deri ne 2.5 mm”