Gershere llamarine
Vlerësuar me 0 nga 5

Gershere llamarine

10,900 L

Marka:INGCO

Gershere llamarine 500 Watt, prerje deri ne 2.5 mm


Kodi: EN5002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere llamarine”