Suport për blerje !
Ofertë!

HTSN0112S – Gershere llamarine e drejte 300mm(12″)

Çmimi origjinal qe: 1,190 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-17%

Gershere llamarine e drejte 300mm(12″)

HTSN0112S - Gershere llamarine e drejte 300mm(12") 1,190 L Çmimi origjinal qe: 1,190 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HTSN0112S – Gershere llamarine e drejte 300mm(12″)”