Suport për blerje !

HSCRS822251 – Gershere kuzhine inoxi 225 mm / 9″

590 L

Gershere kuzhine inoxi 225 mm / 9″

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSCRS822251 - Gershere kuzhine inoxi 225 mm / 9" 590 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSCRS822251 – Gershere kuzhine inoxi 225 mm / 9″”