Suport për blerje !

Gërshërë krasitjeje me bateri Ingco CSSLI202581 20V

14,500 L

Gërshërë krasitjeje me bateri Ingco CSSLI202581 20V,

me motor me performancë të lartë (pa karbocina),

kapacitet prerës 25 mm dhe dorezë ergonomike.

Gërshërë krasitjeje me bateri Ingco CSSLI202581 20V 14,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gërshërë krasitjeje me bateri Ingco CSSLI202581 20V, Ingco CSSLI202581 20V Li-Ion

Motor pa karbocina
Tensioni: 20 V
Diametri i prerjes: 25 mm
Me 1 copë bateri 2 0Ah
Me karikues 1 cope

6 Muaj Garanci

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë krasitjeje me bateri Ingco CSSLI202581 20V”