Suport për blerje !

HPS0109 – Gershere krasitje alumini 8″ 200 mm

550 L

Gershere krasitje alumini 8″ 200 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HPS0109 - Gershere krasitje alumini 8" 200 mm 550 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HPS0109
Gershere krasitje dore
Diametri i prerjes 12 mm

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPS0109 – Gershere krasitje alumini 8″ 200 mm”