Gershere krasitje me bateri 20V

Gershere krasitje me bateri 20V

36,900 L

Marka:BORMANN

Gershere krasitje me bateri 20V

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gershere krasitje me bateri 20V