Suport për blerje !
Ofertë!

HLT72011 – GERSHERE KRASITJE SUPER SELECT

Çmimi origjinal qe: 1,490 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-34%

GERSHERE KRASITJE SUPER SELECT

HLT72011 - GERSHERE KRASITJE SUPER SELECT 1,490 L Çmimi origjinal qe: 1,490 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HLT72011 – GERSHERE KRASITJE SUPER SELECT”