Gershere degesh me bateri 20 V pa karboncina

Gershere degesh me bateri 20 V pa karboncina

14,900 L

Marka:BORMANN

Gershere degesh me bateri 20 V pa karboncina

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gershere degesh me bateri 20 V pa karboncina