Suport për blerje !

Gardena- Vadites i fshehur S80

1,290 L

Vadites i fshehur
siperfaqja 80 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Gardena- Vadites i fshehur S80 1,290 L
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

1569-29
Vadites i fshehur S80
siperfaqja 80 m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gardena- Vadites i fshehur S80”