Furce pastrimi per Lavazh-INGCO
1,590 L 1,090 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Furce pastrimi per Lavazh-INGCO

1,090 L

-31%
Marka:INGCO

Furce pastrimi per lavazh

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

AMHB2791
Furce pastrimi
per lavazh

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furce pastrimi per Lavazh-INGCO”