INGCO – Fshese rrethore
2,200 L 1,650 L Shtoje në shportë
Ofertë!

INGCO – Fshese rrethore

1,650 L

-25%
Marka:INGCO

Fshese rrethore pastrimi per lavazh

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

AMPB251
Fshese rrethore
pastrimi per lavazh

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “INGCO – Fshese rrethore”