Fshese me bateri
Vlerësuar me 0 nga 5

Fshese me bateri

10,900 L

Fshese me bateri 22.2 V, depozita 0.8 Lt


Kodi: VCH22111

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fshese me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *