Suport për blerje !

CABLI2002 – Fryrese Gjethesh me bateri 20V (vetem trup)

6,900 L

Fryrese Gjethesh me bateri 20V (vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CABLI2002 - Fryrese Gjethesh me bateri 20V (vetem trup) 6,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CABLI2002 – Fryrese Gjethesh me bateri 20V (vetem trup)”