Fryrese gjethesh me bateri 20 V ,vetem trup

Fryrese gjethesh me bateri 20 V ,vetem trup

3,500 L

Marka:BORMANN

Fryrese gjethesh me bateri 20 V ,vetem trup

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fryrese gjethesh me bateri 20 V ,vetem trup