Fryrese Gjethesh me bateri 20 V (vetem trup)
Vlerësuar me 0 nga 5

Fryrese Gjethesh me bateri 20 V (vetem trup)

3,990 L

Marka:INGCO

Fryrese Gjethesh me bateri 20 V (vetem trup)


Kodi: CABLI2001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fryrese Gjethesh me bateri 20 V (vetem trup)”