Suport për blerje !

Freze Vertikale elektronike 2000 W

49,500 L

Freze Vertikale elektronike 2000 W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Freze Vertikale elektronike 2000 W 49,500 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Freze Vertikale elektronike 2000 W