Suport për blerje !

Freze vertikale 2000 W

15,900 L

Freze vertikale 2000 W

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Freze vertikale 2000 W 15,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Freze vertikale 2000 W