Freze e drejte me qafe te gjate
Vlerësuar me 0 nga 5

Freze e drejte me qafe te gjate

3,900 L

Marka:INGCO

Freze e drejte me qafe te gjate 400 W


Kodi: PDG4003

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Freze e drejte me qafe te gjate”