Freze Biskotash
Vlerësuar me 0 nga 5

Freze Biskotash

9,900 L

Marka:INGCO

Freze Biskotash 950 W, me lame 100 mm


Kodi: BJ9508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Freze Biskotash”