Suport për blerje !
Ofertë!

FR30A001M – Disk melamine dhe alumini 315 x 2.8 x 30 mm Z96

Çmimi origjinal qe: 10,890 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-9%
FR30A001M - Disk melamine dhe alumini 315 x 2.8 x 30 mm Z96 10,890 L Çmimi origjinal qe: 10,890 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:FREUD

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk melamine dhe alumini 315 x 2.8 x 30 mm Z96

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FR30A001M – Disk melamine dhe alumini 315 x 2.8 x 30 mm Z96”