Suport për blerje !
Ofertë!

FOG2450 – Grup kompresor 24 – 50 L

Çmimi origjinal qe: 14,950 L.Çmimi i tanishëm është: 11,500 L.

-23%

Grup kompresor 24 – 50 L

Vendmbajtëse
FOG2450 - Grup kompresor 24 - 50 L 14,950 L Çmimi origjinal qe: 14,950 L.11,500 LÇmimi i tanishëm është: 11,500 L.
Brand:FORCE PRO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Grup kompresor 24 – 50 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FOG2450 – Grup kompresor 24 – 50 L”