Filter per aspiratorin VC24751
Vlerësuar me 0 nga 5

Filter per aspiratorin VC24751

2,450 L

Marka:INGCO

Filter per aspiratorin VC24751


Kodi: VC24751-SP-4

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter per aspiratorin VC24751”