Suport për blerje !
Ofertë!

Segment anesor I dhembezuar per gershere krasitje ( 1 cope )

Çmimi origjinal qe: 360 L.Çmimi i tanishëm është: 340 L.

-6%

Segment anesor I dhembezuar per gershere krasitje ( 1 cope )

Segment anesor I dhembezuar per gershere krasitje ( 1 cope ) 360 L Çmimi origjinal qe: 360 L.340 LÇmimi i tanishëm është: 340 L.
Brand:FELCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Segment anesor I dhembezuar per gershere krasitje ( 1 cope )