Suport për blerje !

FBLI2030 – Bateri Lithium 20V/3.0 Ah

4,900 L

Bateri Lithium 20V/3.0 Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
FBLI2030 - Bateri Lithium 20V/3.0 Ah 4,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

FBLI2030 – Bateri Lithium 20V/3.0 Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FBLI2030 – Bateri Lithium 20V/3.0 Ah”