Suport për blerje !

HCT4001 – Fasheta plastike te bardha 7.2×400 mm (paketimi 100 cope)

1,190 L

Fasheta plastike te bardha 7.2×400 mm (paketimi 100 cope)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HCT4001 - Fasheta plastike te bardha 7.2x400 mm (paketimi 100 cope) 1,190 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCT4001 – Fasheta plastike te bardha 7.2×400 mm (paketimi 100 cope)”