Suport për blerje !

HCT3002 – Fasheta plastike te bardha 4.8X300 mm (paketimi 100 cope)

550 L

Fasheta plastike te bardha 4.8X300 mm (paketimi 100 cope)

HCT3002 - Fasheta plastike te bardha 4.8X300 mm (paketimi 100 cope) 550 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCT3002 – Fasheta plastike te bardha 4.8X300 mm (paketimi 100 cope)”