Suport për blerje !
Ofertë!

Elektrik me dire LED me bateri 3.7v 2600 mAh Li-Ion

Çmimi origjinal qe: 5,270 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-24%

Elektrik me dire LED me bateri 3.7v 2600 mAh Li-Ion

Elektrik me dire LED me bateri 3.7v 2600 mAh Li-Ion 5,270 L Çmimi origjinal qe: 5,270 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Elektrik me dire LED me bateri 3.7v 2600 mAh Li-Ion