Suport për blerje !

HGP08034 – Ekstrator me 3 krahe 4000 kg , 100 mm

1,890 L

Ekstrator me 3 krahe 4000 kg , 100 mm

HGP08034 - Ekstrator me 3 krahe 4000 kg , 100 mm 1,890 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGP08034 – Ekstrator me 3 krahe 4000 kg , 100 mm”