Disk Diamanti
Vlerësuar me 0 nga 5

Disk Diamanti

1,350 L

Marka:INGCO

Disk Diamanti per beton 230mm x 22.4


Kodi: DMD012302M

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk Diamanti”