Suport për blerje !

DMD031802M – Disk Diamanti Turbo 180 mm (paketimi 5 cope)

790 L

Disk Diamanti Turbo 180 mm (paketimi 5 cope)

DMD031802M - Disk Diamanti Turbo 180 mm (paketimi 5 cope) 790 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DMD031802M – Disk Diamanti Turbo 180 mm (paketimi 5 cope)”