Suport për blerje !
Ofertë!

DECABOT06 – Fshese robotike (Gyroscope style), presioni 1300Pa, koha e karikimit 90 min

Çmimi origjinal qe: 20,670 L.Çmimi i tanishëm është: 15,900 L.

-23%

Fshese robotike (Gyroscope style), presioni 1300Pa, koha e karikimit 90 min

DECABOT06 - Fshese robotike (Gyroscope style), presioni 1300Pa, koha e karikimit 90 min 20,670 L Çmimi origjinal qe: 20,670 L.15,900 LÇmimi i tanishëm është: 15,900 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DECABOT06 – Fshese robotike (Gyroscope style), presioni 1300Pa, koha e karikimit 90 min”