Suport për blerje !
Ofertë!

DDM38001 – Trapan kollone 3800W, diametri max I shpimit 230mm

Çmimi origjinal qe: 47,150 L.Çmimi i tanishëm është: 44,900 L.

-5%
DDM38001 - Trapan kollone 3800W, diametri max I shpimit 230mm 47,150 L Çmimi origjinal qe: 47,150 L.44,900 LÇmimi i tanishëm është: 44,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan kollone 3800W, diametri max I shpimit 230mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DDM38001 – Trapan kollone 3800W, diametri max I shpimit 230mm”