Suport për blerje !

HECP02160 – Dare karpentieri e veshur me koke te gjere 6″ 160 mm

650 L

Dare karpentieri e veshur me koke te gjere 6″ 160 mm

HECP02160 - Dare karpentieri e veshur me koke te gjere 6" 160 mm 650 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HECP02160 – Dare karpentieri e veshur me koke te gjere 6″ 160 mm”