Dalteme maje
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalteme maje

790 L

Marka:INGCO

Dalteme maje me doreze me 2 komponente 305 mm


Kodi: HCC850419

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalteme maje”