Suport për blerje !

Dalte SDS-plus e sheshte 20X250mm

1,490 L

Dalte SDS-plus e sheshte 20X250mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Dalte SDS-plus e sheshte 20X250mm 1,490 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Dalte SDS-plus e sheshte 20X250mm