Vendmbajtëse
Dalte e sheshte

Dalte e sheshte

2,350 L

Dalte e sheshte hex 30 x 410mm


Kodi: DBC0324102

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte e sheshte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *