Suport për blerje !
Ofertë!

HWC0812 – Dalte Druri 12×140 mm

Çmimi origjinal qe: 550 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-36%

Dalte Druri 12×140 mm

HWC0812 - Dalte Druri 12x140 mm 550 L Çmimi origjinal qe: 550 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HWC0812 – Dalte Druri 12×140 mm”