Dalte betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalte betoni

430 L

Marka:INGCO

Dalte betoni me gomine me maje te sheshte 250 mm


Kodi: HCCL082210

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte betoni”