Dalte betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalte betoni

690 L

Marka:INGCO

Dalte betoni me mbrojtje me maje (doreze me 2 komponente) 305 mm


Kodi: HCC850416

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte betoni”