Suport për blerje !

HCC0841016 – Dalte betoni me gomine me maje 250 mm

450 L

Dalte betoni me gomine me maje 250 mm

HCC0841016 - Dalte betoni me gomine me maje 250 mm 450 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCC0841016 – Dalte betoni me gomine me maje 250 mm”