Suport për blerje !

HCCL082412 – Dalte betoni me gomine me maje 300mm

550 L

Dalte betoni me gomine me maje 300mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HCCL082412 - Dalte betoni me gomine me maje 300mm 550 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCCL082412 – Dalte betoni me gomine me maje 300mm”