Suport për blerje !

CUCV001W – Fshese me bateri 22.2 V, Presion ≥10 kPa, depozita 0.8 Lt

7,990 L

Fshese me bateri 22.2 V, Presion ≥10 kPa, depozita 0.8 Lt

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CUCV001W - Fshese me bateri 22.2 V, Presion ≥10 kPa, depozita 0.8 Lt 7,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fshese me bateri 22.2 V, Presion ≥10 kPa, depozita 0.8 Lt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CUCV001W – Fshese me bateri 22.2 V, Presion ≥10 kPa, depozita 0.8 Lt”