CS3635DB-W4Z Motosharre me bateri 36V
39,900 L 29,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

CS3635DB-W4Z Motosharre me bateri 36V

29,500 L

-26%
Marka:HIKOKI

Motosharre me bateri 36V  (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CS3635DB-W4Z
Motosharre me bateri 36V,
shpate 35 cm,
zinxhir 3/8’’ (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CS3635DB-W4Z Motosharre me bateri 36V”