Suport për blerje !

CRTLI2005 – Percinuese me bateri 20V / pa

24,500 L

Percinuese me bateri 20V / pa karboncina 25mm ( vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CRTLI2005 - Percinuese me bateri 20V / pa 24,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CRTLI2005 – Percinuese me bateri 20V / pa karboncina 25mm ( vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CRTLI2005 – Percinuese me bateri 20V / pa”