Suport për blerje !

CROSLI20011 – Zmeriluese rrethore me bateri 20V /2.0Ah

10,500 L

Zmeriluese rrethore me bateri 20V /2.0 Ah 125 mm pajisur me 5 letra zmerilimi

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CROSLI20011 - Zmeriluese rrethore me bateri 20V /2.0Ah 10,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CROSLI20011 – Zmeriluese rrethore me bateri 20V /2.0 Ah 125 mm pajisur me 5 letra zmerilimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CROSLI20011 – Zmeriluese rrethore me bateri 20V /2.0Ah”